top of page
DSC_0310_edited_edited.jpg

Merhaba, Ben Melike Akkan...

1960 yılında İstanbul'da doğdum ve ilk 27 yılımı otel işletmeciliği alanında geçirerek iş dünyasında deneyim kazandım. Ancak hayatım, 2001 yılında enerjilerle tanışmamla bir dönüşüm noktasına evrildi.

Enerjilerle buluşmam, yaşadığım sorunların kök nedenini keşfetmeye ve gerçek hayat amacımı sorgulamaya yönlendirdi. Günbegün yeni bilgilerle karşılaşarak kendimi keşfetmeye başladım ve yaşadıklarımın çoğunun aslında kendi seçimlerim olduğunu fark ettim.

Reiki ile başlayan bu içsel yolculuk, diğer enerji sistemleri, NLP, EFT, HİPNOZ, KOZMİK ENERJİ, ACCESS THE BARS VE HEALİNG gibi birçok alanda aldığım eğitimlerle zenginleşti. Sorulara verdiğim cevaplarla birikimlerimi fark ederek, bu bilgileri paylaşma kararı aldım.

Aile dizimi moderasyonu ve karmik blokaj çözümü konusundaki uzmanlığım ile insanlara geçmişten gelen enerjik bağlantıları anlama, aile dinamiklerini keşfetme ve karmik blokajları dönüştürme konusunda rehberlik ediyorum.

Aile Dizimi Seansları:

İlişkilerdeki Enerjik Bağlantıları Anlama
Aile Sistemlerinin Dinamiklerini Keşfetme
Geçmişten Gelen Blokajları Dönüştürme
İçsel Huzur ve Dengenin Yeniden İnşası

 

Karmik Blokaj Uygulamaları:

Karmik Dönüştürücülük ve Analiz
Enerji Aktivasyonu ve Dengenin Yeniden Kurulması
Geçmiş Yaşamlardan Gelen Blokajların Dönüşümü
İçsel Potansiyelin Keşfi


Her bir seans, bireyin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanır ve derin bir içsel dönüşüm fırsatı sunar. Ben, Reiki Grand Master/Teacher olarak bu yolda ilerlerken, bilginin ve yolun hiçbir zaman bitmediğini vurguluyor ve her an öğrenmeye ve öğretmeye hazır olduğumu belirtiyorum.

Yolculuğumuza sizinle devam etmek için sabırsızlanıyorum.

bottom of page