top of page

Hakkımda

  Kendi tecrübelerimizden yola çıkarak insanların yaşadıkları sorunların, Yaradan'ın izni ile ve bütünün en yüce hayrına şifalanmasına vesile olabilmek için buradayız.

 Gerçek şifanın aslında içimizde olduğunu sizlere de keşfettirmeyi misyon edindik. Bu amaç doğrultusunda doğru işler yapmak, insanları enerjiler ile tanıştırmak istedik.

 

 Bu yolda hep birlikte yürürken; meleklerimizden, doğadan, doğal taşlardan, esas olarak da içimizdeki o muazzam güçten faydalanmayı seçtik.

 

 Sevgi ve ışıkla...  

  16.12.1960 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldim. Güzel bir çocukluğun ardından öğrenim hayatıma Firuzağa İlkokulu’nda başlayıp, Beyoğlu Kız Ortaokulu, Tarhan Koleji ve Anadolu Üniversitesi’nde devam ettim. 

 

  1992 yılında bir kız çocuğu annesi oldum. Enerjiler ile tanışmadan önce başladığım otel işletmeciliği işime 27 yıl boyunca devam ettim.

 

  2001 yılında enerjiler ile tanışmaya başladım. Hayatımda süregelen sorunların kök sebebini bulmaya, hayat amacımı sorgulamaya başladım. Her gün başka bir bilgi ile karşılaştım ve kendimi tanımayı öğrendim. Aslında yaşadıklarımın çoğunun kendi seçimlerim olduğunu keşfettim.

 

  Öğrendikçe araştırdım, araştırdıkça öğrendim, sonra hayat amacımın insanların şifasına aracı olmak olduğunu buldum ve de beni en çok bu işin mutlu ettiğini...

 

  Önce Reiki ile tanıştım, hayatımın akışı değişti; arkasından diğer enerji sistemleri geldi. Derken NLP, EFT, HİPNOZ gibi diğer dallarda da eğitimler aldım.

 

  İnsanlar bana soru sordukça verdiğim cevaplardan birikimlerimin farkına vardım. Sistemleri tanıdıkça bunları insanlar ile paylaşmaya başladım.

  Bilgi bitmez; yol, hiç bitmez. Ben de yoluma hem öğrenerek, hem de öğreterek devam ediyorum.

 

 Sevgi ve ışıkla,

 Melike Akkan 

 Reiki Grand Master /Teacher

bottom of page